SP 74 Szczecin

Szkoła Podstawowa Nr 74
Ma już 25 lat!

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

24.04.2015r. uczniowie: Kornelia K. kl.1d, Marcel Ś. kl.2d i Jan B. kl.3b reprezentowali naszą j szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym. Konkurs ten odbył się w SP nr 47 w Szczecinie.

Uczeń klasy 2d – Marcel Ś. (opiekun Ewa Prusińska) zdobył trzecie miejsce i uzyskał tytuł „Przyrodnika na medal”.

Sukcesy uczniów w I semestrze roku szkolnego 2012/2013

 

ZASIĘG OGÓLNOPOLSKI

Konkurs

sukcesy

opiekun

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny – Alfik Humanistyczny – organizowany przez Jersz we Wrocławiu brak wyników Trojanowska Anna
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny – Alfik Matematyczny – organizowany przez Jersz we Wrocławiu

Michał Ż. kl. 3c– wynik bdb

Jonasz S. kl. 3d – wynik db

Maksymilian L.
kl. 4a– wynik bdb

Michał S. kl. 4b– wynik db

Mateusz L. kl. 6c– LAUREAT

Andrzej D. kl. 6a– wynik db

Jakub B. kl. 6b– wynik db

Jolanta Jaroszewska

Anna Leszczyńska
Markowicz Ryszard

Krauze Zdzisława

OLIMPUS –  (język angielski) sesja jesienna Jakub B. z kl 6 b – laureat Renata Sutkowska
OLIMPUS – (język niemiecki) sesja jesienna

Szymon Cz kl. 4b – laureat

Julia L. kl. 6d – laureate

Ita O. kl. 6d – laureat

Jakub B. kl. 6b – laureat

Monika Andrusdiuk
Konkurs przyrodniczy „Olimpus” – sesja jesienna

Laureaci:

Łucja F. kl. 4c  – laureat

Ita O. kl. 6d  – laureat

Stoltman Małgorzata

ZASIĘG WOJEWÓDZKI

Konkurs

sukcesy

opiekun

KONKURS MATEMATYCZNY Z ELEMENTAMI PRZYRODY
– zasięg wojewódzki, organizowany przez Kuratorium

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 13 lutego 2013r.

Mateusz  L.  kl. 6c   23/32pkt

Szymon R.   kl. 6c  23/32pkt

Jolanta Szynal

Halina Ambrozik

Najaktywniejsze Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne za rok szkolny  2011/2012.

 

II miejsce dla szkoły Opiekunowie SKKT
Najciekawsza turystycznie szkoła

II miejsce dla szkoły

 

Opiekunowie SKKT

ZASIĘG MIEJSKI

konkurs

sukcesy

uwagi

Konkurs na najlepszą gazetę szkolną w kategorii szkół podstawowych – „Szkolny Pulitzer” Gazetka szkolna „Super Buda” zdobyła tytuł „Szkolny Pulitzer”

Bożena Gąsiorek

Anna Trojanowska

Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

Marta M. kl. III D – drugie miejsce (klasy I-III – soliści)

Zespół z klasy II A – wyróżnienie

Anna Galant

„Nie pal przy mnie – proszę”

Konkurs plastyczny

Wyróżnienie:

Weronika G. kl.  5c

Marta F. kl. 5c

 

Anna Filiks

„Bożonarodzeniowa karta”

Konkurs plastyczny

III miejsce:

Szymon Cz. kl.  4b

 

Anna Feliks
Kartka bożonarodzeniowo – noworoczna – konkurs informatyczny Marta M. kl. 3d Violetta Swęd

Konkurs języka polskiego

z elementami historii

(organizowany przez Kuratorium Oświaty)

Ita O. kl. VId – awans do etapu wojewódzkiego Bożena Gąsiorek
Mali mistrzowie języka

awans do 2. etapu:

klasa 4 – max. il. – 54 p.:

Olga Z. kl. 4d – 38 p.

Hubert G.  kl. 4b – 34 p.

Alicja Sz.  kl. 4d – 30 p.

Oskar P.    kl. 4b – 29,5 p.

Maja S.kl.  4e – 27 p.

klasa 5 – max. il. – 57 p.:

Julia J. kl. 5c – 41 p.

Natalia S.  kl. 5c – 39 p.

Maja M. kl. 5c – 34 p.

Marta F.kl. 5c – 33 p.

Natalia B.  kl. 5d – 33 p.

klasa 6. – max. il. – 85 p.:

Ita O. kl. 6d – 61,5 p.

Klaudia H. kl. 6a – 59,5p.

Andżelika Ż. kl. 6a – 53 p.

Malwina W.  kl. 6b –51,5p.

Jakub B. kl. 6b – 49,5 p.

Dorota Kowalska

Bożena Gąsiorek

Dorota Kowalska

Bożena Gąsiorek

Anna Trojanowska

Aneta Żarów

Anna Trojanowska

 

 

Anna Trojanowska

Anna Trojanowska

Anna Trojanowska

Aneta Żarów

 

 

 

Bożena Gąsiorek

Anna Trojanowska

Anna Trojanowska

Aneta Żarów

Bożena Gąsiorek

Konkurs Języka Angielskiego  Smyk

Konkurs Języka Niemickiego Smyk

I miejsce: zespół z kl. IIIC

I miejsce: Emilia D., Zuzanna M.

i Jonasz S kl. III D

Jolanta Jaroszewska

Anna Leszczyńska

Konkurs Humanistyczny
organizowany przez XIIILO
Klaudia H

kl. 6a – awans do finału
Julia L.
kl. 6d – awans do finałuIta O.  kl. 6d – awans do finału

Anna Trojanowska

Bożena Gąsiorek

Bożena Gąsiorek

 

Konkurs Matematyczny

organizowany przez XIII LO

Mateusz L.
kl. 6c – awans do finałuJakub B.
kl. 6b – awans do finału

Zdzisława Krauze

I Konkurs Przyrodniczy

organizowany przez XIII LO

Ita O. kl. 6d – awans do finału

Klaudia H.
kl. 6a – awans do finału

Karolina W.
kl. 6a – awans do finału

M. Stoltman

Halina Ambrozik

Konkurs Języka Angielskiego

organizowany przez XIII LO

Ita O. kl. 6d – awans do finału

Jakub B.
kl. 6b – awans do finału

Marta Cz.
kl. 6b – awans do finału

 

 

Renata Sutkowska

„Las naszym bogactwem – Puszcza Bukowa”

Finalistka

Michalina Cz.  kl. 6b

Stoltman Małgorzata

 

Jesienna Runda Ligii Biegowej (zawody międzyszkolne)

Najlepsi:

Jakub B. kl. 5 d w biegu na 1000 m – 4 miejsce,

Marta Ch. kl. 6 a w biegu na 600 m – 4 miejsce

opiekun J. Karcz

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „LECIMY DO MAŁOPOLSKI”

I MIEJSCEJULIA A. KLASA 2 C

WYRÓŻNIENIE W KATEGORII: klasa
KLASA 2 B i 3 C

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MULTIMEDIALNY

I MIEJSCE PREZENTACJA „MOJA SZKOŁA” KACPER C. KL. VI A

„WPŁAW DO MISTRZOSTW EUROPY”,

15 listopada 2011 odbyły się zawody pływackie dla szkół podstawowych w których udział wzięło 434 uczniów z 27 szkół podstawowych. SP 74 reprezentowała silna ekipa pływaków i pływaczek. Nasi reprezentanci w klasyfikacji generalnej zajęli wysokie 5 miejsce. Na specjalne wyróżnienie zasługują:

Robert Z, w kategorii wiekowej 9 lat i młodsi zdobył dwa złote medale w konkurencjach: 25 m stylem grzbietowym i 25 m stylem dowolnym

Michał K – kategoria wiekowa 12 lat, pierwsze miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym, trzecie miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym

Andrzej D.- kategoria wiekowa 11 lat, pierwsze miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym.

II KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

II KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowany przez XIII LO w Szczecinie

OLGA Ż. Z KLASY 6D – LAUREATKA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „LOSY ŻOŁNIERZA I OREŻA POLSKIEGO”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY ŻOŁNIERZA I ORĘŻA POLSKIEGO

KAMIL H. KLASA 5D   II  MIEJSCE

WOJEWÓDZKI KONKURS „POTYCZKI EKOLOGICZNE CZYLI GRA W ZIELONE”

I miejsce – ADRIAN K. kl. 6 c

II miejsce – KAMIL H. kl. 5 d

XI EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ZNAJOMOŚCI LEKTUR KL.I – III „WIEM BO CZYTAŁAM”

OLGA Z. KL 2C – II MIEJSCE

JULIA J. KL.3A – IV MIEJSCE

JONASZ S. KL.1D – WYRÓŻNIENIE