SP 74 Szczecin

Szkoła Podstawowa Nr 74
Serdecznie wita!

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS III I VI

w kategorii klas III:  I miejsce  Karolina B. kl. 3a

w kategorii klas VI: II miejsce Marek S. kl. 6e

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2011”

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2011”

Lp

NAZWISKO I IMIĘ WYNIK

DYPLOM

1

Maksymilian L.

           72

MAX

2

Olga Z.

           67

BARDZO DOBRY

3

Michał S.

           60

BARDZO DOBRY

4

Jonasz S.

           59

BARDZO DOBRY

5

Maja S.

           56

BARDZO DOBRY

6

Hubert G.

           55

BARDZO DOBRY

7

Igor T.

           54

BARDZO DOBRY

   8

Filip F.

           52

BARDZO DOBRY

MALUCH (kl 3)

1

Jakub D.

        97,25

WYRÓZNIENIE

MALUCH (kl 4)

 1

Mateusz L.

       108,75

WYRÓZNIENIE

    2

Jakub B.

        107,5

WYRÓZNIENIE

BENIAMIN (kl 5)

1

Kamil H.

        97,75

WYRÓZNIENIE

2

Kacper K.

         91,5

WYRÓZNIENIE

3

Karol K.

       88,25

WYRÓZNIENIE

   4

Damian B.

       83,25

WYRÓZNIENIE

BENIAMIN (kl 6)

1

Adrian K.

       131,25

BARDZO DOBRY

2

Marek S

       113,75

WYRÓZNIENIE

   3

Piotr B

          100

WYRÓZNIENIE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O SZCZECINIE „WIRTUALNY SPACER PO SZCZECINIE”

PIĘKNA PREZENBTACJA MULTIMEDIALNA I IV MIEJSCE DLA KRZYSZTOFA P. Z KL. 6A

KONKURS „OGRODY PŁYWAJĄCE – CZYLI SZCZECIN 2050

KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ I LITERACKIEJ

NAGRODZONE OSOBY:

WERONIKA K. – I MIEJSCE
LENA S. – II MIEJSCE
opiekun Danuta Błaszczak

MARTA K. II MIEJSCE
opiekun Dariusz Kaczmarek

KAROL R. – I MIEJSCE
opiekun Aneta Żarów

LUIZA M. – II MIEJSCE
ROBERT D. – III MIEJSCE
NIKOLA P. – III MIEJSCE
opiekun Bożena Gąsiorek

MISTRZ JĘZYKOWY

Uczniowie Zuzanna M, Hanna D. z kl. 6 d oraz Damian B. z kl. 5 b zajęli II miejsce
w drużynowym konkursie języka niemieckiego i angielskiego organizowanym
przez Gimnazjum nr 29 w Szczecinie, który odbył się pod koniec marca.

Indywidualnie Damian B. zajął III miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „ZWIERZĘTA WOKÓŁ NAS”

ANNA Z. KL. VI D – III MIEJSCE

KONKURS FOTOGRAFICZNY „KOCI ŚWIAT”

PIOTR Z. – WYRÓŻNIENIE

WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII

Finalistami zostali:

  • Marek S. z kl. 6e – uzyskał 33 punkty na 45 możliwych do zdobycia
  • Adrian K. z kl. 6c – uzyskał 32 punkty na 45 możliwych do zdobycia

MALI MISTRZOWIE JĘZYKA 2010 – 2011

Konkurs objęty honorowym patronatem
Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

FINALIŚCI:

  • Adrian K. z kl. 6c – uzyskał 19 punktów na 30 możliwych do zdobycia
  • Justyna B. z kl. 6a – uzyskała 18 punktów na 30 możliwych do zdobycia
  • Kamil H. z kl. 5d – uzyskał 17 punktów na 30 możliwych do zdobycia
  • Aleksandra G. z kl. 6e
  • Olga Ż. z kl. 6d

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „FRASZKA”

Wzięło w nim udział 32 uczniów z klas 4 – 6.

Najlepszy wynik w szkole uzyskała uczennica kl. 6d – Anna Z., która otrzymała dyplom wyróżnienia i nagrodę książkową, zdobywając 24 punkty.

Dyplomy wyróżnienia uzyskały również następujące uczennice:

Olga Ż. z kl. 6d – 23 punkty
Justyna B. z kl. 6a – 22 punkty
Hanna Sz. z kl. 5c – 21 punktów.