Szkoła Podstawowa Nr 74
Serdecznie wita!
skocz do treści

Klasa pierwsza

 

ZARZĄDZENIE PRZEZYDENTA MIASTA SZCZECIN ORAZ TERMINY REKRUTACJI

UCHWAŁA RADY MIASTA SZCZECIN

INFORMACJE BIEŻĄCE

 

Szanowni Rodzice”

Uprzejmie informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do klas I szkół podstawowych zostaną ogłoszone w dniu 12.04.2023 r. do godz. 15.00. W związku z powyższym w dniach 13.04.2023 r. – 14.04.2023 r. do godz. 15.00 należy pisemnie lub elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej szkoły podstawowej. Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do szkoły oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.

Nie ma konieczności potwierdzania woli przyjęcia w przypadku, gdy rodzic wybrał tylko
i wyłącznie szkołę obwodową, czyli zgłosił dziecko do szkoły obwodowej.”