Samorząd Uczniowski rok szkolny 2023/2024

SKŁAD SAMORZĄDU

  1. Tymoteusz Bednarski
  2. Zuzanna Michalczyk
  3. Kajetan Szpilewski
  4. Marlena Homa
  5. Marek Wawrzyniak
  6. Krystian Olejnik

Opiekun: Alicja Suszczyńska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

NAJNOWSZE INFORMACJE

WIOSENNE PLANY NA WESOŁO


8 MARCA – ŚWIĘTUJEMY „NA RÓŻOWO” 🙂


POCZTA WALENTYNKOWA

     

 

KARNAWAŁ W SP74 

DZIAŁANIA W ROKU SZKOLNYM 2022/2023


GIEŁDA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCHUczniowie z ciekawością słuchali swoich starszych koleżanek i kolegów.
Dziękujemy za obecność: I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie III Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie LO9 Szczecin XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie Samorząd Uczniowski SCI CKS Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie Centrum Edukacji Zdroje Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych Samorząd Uczniowski SP74

 

O czym w szkole mogą współdecydować uczniowie?


Zapraszamy uczniów i uczennice szkół podstawowych i ponadpodstawowych ze Szczecina, do udziału w anonimowych badaniach nad samorządnością, które prowadzimy razem z Instytutem Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego i Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli.
Wyraź swoje zdanie i bądź aktywny/a Odpowiedź na wszystkie pytania zajmuje ok 10-15 minut. Info i linki do ankiet: https://www.polites.org.pl/zapraszamy-szkoly-do-udzialu-w-badaniach-nad-samorzadnoscia/

 

PACHNACA ISKIERKA

Uwaga!

Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w Pachnących Dniach.
W ramach akcji „Iskierka Radości”, w dniach 2-9 marca odbędzie się zbiórka środków czystości dla dzieci z Ukrainy przebywających w Domu Dziecka   w Moryniu

Zbieramy: mydła w płynie żele pod prysznic płyny/kapsułki do prania płyny/środki do czyszczenia, itp.

Dary można zostawiać w koszach przy portierni szkoły.

Podarujmy Iskierkę Radości dzieciom z Ukrainy