Mistrzowie regionu

Relacja:

REPREZENTACJA SP 74 MISTRZAMI REGIONU W UNIHOKEJU

Dnia 27.11.2019r. w hali sportowej OSiR-u w Dębnie zostały rozegrane zawody 1/4 Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci /chłopcy rocznik 2007 i młodsi/ w Unihokeju, organizowane przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie. Do tego etapu rozgrywek zakwalifikowały się cztery reprezentacje szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego regionu „C”, w tym srebrni medaliści Mistrzostw Szczecina, reprezentacja naszej szkoły. Zawody rozgrywane był systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja między drużynami była bardzo zacięta, o tym kto zajmie w niej pierwsze miejsce zadecydował dopiero ostatni mecz, rozegrany między reprezentacją SP 74 a SP z Cycher, wygrany /1:0/ przez naszych chłopców. Ostateczne wyniki rywalizacji o mistrzostwo regionu przedstawiają się następująco: I miejsce SP 74 Szczecin, II – SP Gryfino, III – SP Cychry. Zdobywcy dwóch pierwszych lokat awansowali do dalszych rozgrywek Igrzysk Dzieci, które odbędą się w połowie grudnia w Tucznie. Reprezentacja SP74 wystąpiła w składzie: Tomasz G. 6e, Adam J. 6d, Dominik K. 6f, Piotr M. 6c, Cyprian N. 6f, Maciej O. 5e, Mateusz T. 6c, Mateusz Ż. 5b.

Reprezentację do rozgrywek przygotowała i prowadziła Krystyna Woźniakowska.

Mistrzowie regionu – zdjęcia