Srebrni medaliści

Relacja:

REPREZENTACJA SP 74 SREBRNYMI MEDALISTAMI MISTRZOSTW SZCZECINA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW rocznik 2007

Tegoroczny turniej Finałowy Mistrzostw Szczecina w Unihokeju Chłopców zaliczany do Igrzysk Dzieci, rocznik 2007 i młodsi, organizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, odbył się 28.10.2019r. w hali sportowej SP 51. Do tego etapu rozgrywek zakwalifikowały się cztery reprezentacje szczecińskich szkół, po dwie z każdej grupy eliminacyjnej: SP53, SP24, SP51 i oraz nasza SP74.

Finał rozgrywany był systemem „na krzyż”: 1 zespół z grupy I z 2 zespołem z grupy II, 2 z grupy I z 1 z grupy II. Wygrani z pierwszych meczy grali o miejsce 1-2, przegrani o 3-4.

Walka o poszczególne miejsca była bardzo zacięta, a poziom drużyn wyrównany, o czym może świadczyć fakt, iż o trzecim i czwartym miejscu zadecydowała dogrywka między reprezentacją SP 53 a SP24 /2:1/.

Ostatecznie I miejsce zajęła SP51, II – nasza reprezentacja SP74, III-SP53. Dwa pierwsze zespoły, SP51 i SP74, będą reprezentowały Szczecin w 1/4 Finału Wojewódzkiego Igrzysk.

Reprezentacja SP74 wystąpiła w składzie: Tomasz G. 6e, Adam J. 6d, Dominik K. 6f, Jakub K. 6i, Piotr M. 6c, Cyprian N. 6f, Maciej O. 5e,Marcin Ś. 6i, Łukasz T. 6f, Mateusz T. 6c, Piotr W. 6c, Mateusz Ż. 5b.

Drużynę do rozgrywek przygotowała i prowadziła Krystyna Woźniakowska.


Krystyna Woźniakowska

Srebrni medaliści – zdjęcia