Srebro w finale Mistrzostw Szczecina

SP 74 zdobyła srebro i awans do kolejnego etapu rozgrywek – mistrzostw regionu. W pierwszym meczu wygrałyśmy 2:0 z SP 39, a w drugim meczu z SP 48 doszło do tie- breaka. Na początku seta prowadziły siatkarki SP 48, ale my dzielnie walczyłyśmy i goniłyśmy przeciwnika. Przy stanie 13:9 Ania Ś. stanęła na zagrywce, Ania Ż. zaczęła atakować, Asia dzielnie walczyła na bloku, a Zuzia była czujna w asekuracji i doprowadziłyśmy do remisu po 14. Później toczyła się gra na przewagi. Niestety ostatecznie uległyśmy SP 48 – 16 do 18, ale nastąpiło to po pięknej walce do samego końca!!!

Skład zespołu: Ania Ż, Paulina M., Ania Ś., Joanna M., Zuzanna M., Oliwia J., Maja G., Marika P., Nella K. i Weronika N.

 

Zespół prowadzi trenerka Alicja Kuś

 
Zdjęcia w galerii.