Dzień Babci i Dziadka w grupie 0B

Dzień Babci i Dziadka to dzień szczególnie bliski każdemu z nas. Obchodzony był w naszej grupie bardzo uroczyście. W tym dniu staraliśmy się oddać swojej babci i dziadkowi to, czym oni obdarzają nas cały czas, tj. miłość, dobro i ciepło. I tak staraliśmy się podczas występów artystycznych recytując wiersze i śpiewając piosenki, a wszystko to dla ukochanych babć, dziadków i pradziadków, którzy przybyli do nas bardzo licznie. Przygotowaliśmy też układy taneczne.
A na deser… upominki, uściski i buziaki, uśmiechy, ale i łzy wzruszenia i oczywiście słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Na ścianach sali widniały również piękne portrety babć i dziadków wykonane przez dzieci w czasie zajęć lekcyjnych.
Babciu, Dziadku żyjcie nam 1000 lat i bądźcie zawsze blisko nas. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji imprezy.

Dzieci z grupy 0B z wychowawcą Hanną Pospiech

 
Zdjęcia w galerii.