Wygraliśmy konkurs

Konkurs językowo – informatyczny został zorganizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty i przeznaczony był dla uczniów klas szóstych. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu w języku obcym prezentacji multimedialnej na temat „Moja szkoła”. Uczniowie klasy 6d wykonali w grupach cztery prezentacje, następnie wyłonili następujących reprezentantów do udziału w konkursie: Aleksandra C., Macieja M., Mateusza R. oraz Martę W.. Wszyscy uczniowie wygłosili prezentacje w języku niemieckim w obecności nauczycieli i kolegów ze szkół biorących udział w konkursie. Spośród 20 prac komisja najwyżej oceniła wystąpienie naszego ucznia Aleksandra C. Zwycięską prezentację przygotowali: Michał Ch., Aleksander C., Jędrzej M., Laura O. i Zuzanna P.. Pozostali uczestnicy również ciekawie przedstawili naszą szkołę i świetnie poradzili sobie z zaprezentowaniem jej w języku obcym.

Gratulujemy!
 
Zdjęcia w galerii.