Srebrny medal Mistrzostw Szczecina

Tegoroczny Finałowy Turniej Mistrzostw Szczecina w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych, organizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, odbył się 07.11.2016 r. w hali sportowej SP 51. Do tego etapu rozgrywek zakwalifikowały się cztery reprezentacje szczecińskich szkół, w tym nasza reprezentacja, która wygrała rywalizację w swojej grupie eliminacyjnej. Finał rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Poziom drużyn był bardzo wyrównany, o czym może świadczyć fakt, iż o kolejności zajętych miejsc, zadecydowały różnice w ilości zdobytych bramek, w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Ostatecznie I miejsce zajęła reprezentacja SP51, II -SP74, III – SP18. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Hubert B (6e), Grzegorz Dz. (6e), Dawid J. (6e), Hubert K. (6f), Grzegorz K.(6f), Dawid K.(6e), Marcel N.(6b), Maksymilian P. (6b), Tomasz P. (6e), Igor W. (6f). Reprezentację do rozgrywek przygotowała i prowadziła Krystyna Woźniakowska. Teraz przed drużyną chłopców start w Mistrzostwach Regionu Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 02.12.2016r. w Mrzeżynie. Życzymy powodzenia!

Krystyna Woźniakowska