XIV Bieg Przełajowy

XIV Bieg  Przełajowy im. Stanisława Grońskiego

po Puszczy  Bukowej

z okazji obchodów Dni Patrona

Czternasty Bieg Przełajowy im. Stanisława Grońskiego odbył się w poniedziałek, 19 września 2016 roku. Bieg odbył się na nowych trasach, z metą na boisku ,,Orlik’’, przy wspaniałej, letniej pogodzie. W zawodach wzięło udział 166 zawodników (79 dziewczynek i 87 chłopców) , z klas IV -VI. Największa frekwencja była wśród dziewcząt i chłopców z klas szóstych. Za pierwsze miejsce zawodnik otrzymywał 50 punktów, za drugie 48, za trzecie 46, za czwarte 44, za piąte 43 i tak dalej. W tym roku po raz drugi zwyciężyła klasa 5 F, dzięki wystawieniu największej ilości zawodników,  II miejsce zajęła 6 D i III miejsce zajęła debiutująca 4 B. Indywidualnie sukces odnieśli: Martyna K. z 6 E i Maciej M. z 6 D (zeszłoroczny zwycięzca), Anna Ś. , która również powtórzyła zeszłoroczny sukces i Wojciech Z. oboje z 5 F,  i debiutanci: Anna M.  z 4 D   i   Jan S.  z  4 B. Najlepsi w każdej kategorii tradycyjnie zostali nagrodzeni pięknymi medalami i dyplomami.  Nagrody i Puchar dla najlepszej klasy ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Wszystkim biegającym życzymy dalszych sukcesów sportowych, gratulujemy ambicji  i woli walki o jak najlepsze miejsce. Niech Wam zawsze będzie towarzyszyć myśl Zbigniewa Cendrowskiego: ,, Skoro wraz  z innymi stanąłeś do biegu to już wygrałeś, choćbyś przybiegł ostatni’’.  

Nauczyciele wychowania fizycznego

Zdjęcia w galerii.