Godzina dla Szczecina

Relacja:


Klasa 6g już po raz trzeci wzięła udział w wolontariackiej akcji Godzina dla Szczecina. Celem akcji jest jak zawsze realizacja własnych pomysłów na społeczne inicjatywy potrzebne w Szczecinie.

W piątek 25 października 6g przed budynkiem szkoły witała rodziców przyprowadzających swoje dzieci na lekcje poczęstunkiem z sezonowych owoców w słoiczkach. W ten sposób uczniowie realizowali również szkolny projekt Ratujmy Ziemię, bo nam nie wybaczy. Uczniowie zachęcali swoich kolegów i ich opiekunów do unikania plastiku w żywności. Pokazali jak pięknie można przygotować owocowe desery w szkle informując o zagrożeniach dla ciała i planety wynikających z korzystania z plastikowych opakowań.

Rodzice oraz starsi uczniowie posiadający konto na fb mogą zagłosować na naszą inicjatywę poprzez kliknięcie Lubię to! pod zdjęciem naszej akcji na stronie Stowarzyszenia POLITES. Głosowanie trwać będzie do 6 listopada 2019 r. do godziny 12:00.


W piątek rano, 25 października klasa 6g przed budynkiem swojej szkoły – SP 74 witała rodziców przyprowadzających swoje…

Opublikowany przez Stowarzyszenie POLITES Środa, 30 października 2019

Godzina dla Szczecina – zdjęcia