Goście w grupie 0 „A”

13 grudnia 2016 r. odwiedziły nas panie Agnieszka Wojtecka-Głodny i Marta Osowska – mamy Lenki i Martynki. To już drugie ze spotkań z cyklu „ Rodzice dzieciom”. To była wspaniała zabawa. Najpierw panie czytały dzieciom o zwyczajach bożonarodzeniowych. Następnie razem z pociechami przystąpiły do robienia bałwanów. Wszystkie potrzebne materiały panie przyniosły ze sobą, a było tego co niemiara. Aby powstał bałwanek, potrzeba ok. pół kilograma kaszy jęczmiennej. Dla 24 dzieci potrzeba ok. 12 kg kaszy! Mniej więcej tyle przyniosły panie! Ponadto potrzebna jest skarpetka frotte plus dodatki. A za ciężką i kreatywną pracę mamy przygotowały nagrody- ciasteczka Lubisie. To było bardzo atrakcyjne spotkanie. Serdecznie dziękujemy! A już jesteśmy umówieni na następne wizyty z kolejnymi rodzicami! Oj, będzie się działo!

Beata Podsiadło

 
Zdjęcia w galerii.