Sukcesy uczniów w I semestrze roku szkolnego 2012/2013

 

ZASIĘG OGÓLNOPOLSKI

Konkurs

sukcesy

opiekun

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny – Alfik Humanistyczny – organizowany przez Jersz we Wrocławiu brak wyników Trojanowska Anna
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny – Alfik Matematyczny – organizowany przez Jersz we Wrocławiu

Michał Ż. kl. 3c– wynik bdb

Jonasz S. kl. 3d – wynik db

Maksymilian L.
kl. 4a– wynik bdb

Michał S. kl. 4b– wynik db

Mateusz L. kl. 6c– LAUREAT

Andrzej D. kl. 6a– wynik db

Jakub B. kl. 6b– wynik db

Jolanta Jaroszewska

Anna Leszczyńska
Markowicz Ryszard

Krauze Zdzisława

OLIMPUS –  (język angielski) sesja jesienna Jakub B. z kl 6 b – laureat Renata Sutkowska
OLIMPUS – (język niemiecki) sesja jesienna

Szymon Cz kl. 4b – laureat

Julia L. kl. 6d – laureate

Ita O. kl. 6d – laureat

Jakub B. kl. 6b – laureat

Monika Andrusdiuk
Konkurs przyrodniczy „Olimpus” – sesja jesienna

Laureaci:

Łucja F. kl. 4c  – laureat

Ita O. kl. 6d  – laureat

Stoltman Małgorzata

ZASIĘG WOJEWÓDZKI

Konkurs

sukcesy

opiekun

KONKURS MATEMATYCZNY Z ELEMENTAMI PRZYRODY
– zasięg wojewódzki, organizowany przez Kuratorium

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 13 lutego 2013r.

Mateusz  L.  kl. 6c   23/32pkt

Szymon R.   kl. 6c  23/32pkt

Jolanta Szynal

Halina Ambrozik

Najaktywniejsze Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne za rok szkolny  2011/2012.

 

II miejsce dla szkoły Opiekunowie SKKT
Najciekawsza turystycznie szkoła

II miejsce dla szkoły

 

Opiekunowie SKKT

ZASIĘG MIEJSKI

konkurs

sukcesy

uwagi

Konkurs na najlepszą gazetę szkolną w kategorii szkół podstawowych – „Szkolny Pulitzer” Gazetka szkolna „Super Buda” zdobyła tytuł „Szkolny Pulitzer”

Bożena Gąsiorek

Anna Trojanowska

Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

Marta M. kl. III D – drugie miejsce (klasy I-III – soliści)

Zespół z klasy II A – wyróżnienie

Anna Galant

„Nie pal przy mnie – proszę”

Konkurs plastyczny

Wyróżnienie:

Weronika G. kl.  5c

Marta F. kl. 5c

 

Anna Filiks

„Bożonarodzeniowa karta”

Konkurs plastyczny

III miejsce:

Szymon Cz. kl.  4b

 

Anna Feliks
Kartka bożonarodzeniowo – noworoczna – konkurs informatyczny Marta M. kl. 3d Violetta Swęd

Konkurs języka polskiego

z elementami historii

(organizowany przez Kuratorium Oświaty)

Ita O. kl. VId – awans do etapu wojewódzkiego Bożena Gąsiorek
Mali mistrzowie języka

awans do 2. etapu:

klasa 4 – max. il. – 54 p.:

Olga Z. kl. 4d – 38 p.

Hubert G.  kl. 4b – 34 p.

Alicja Sz.  kl. 4d – 30 p.

Oskar P.    kl. 4b – 29,5 p.

Maja S.kl.  4e – 27 p.

klasa 5 – max. il. – 57 p.:

Julia J. kl. 5c – 41 p.

Natalia S.  kl. 5c – 39 p.

Maja M. kl. 5c – 34 p.

Marta F.kl. 5c – 33 p.

Natalia B.  kl. 5d – 33 p.

klasa 6. – max. il. – 85 p.:

Ita O. kl. 6d – 61,5 p.

Klaudia H. kl. 6a – 59,5p.

Andżelika Ż. kl. 6a – 53 p.

Malwina W.  kl. 6b –51,5p.

Jakub B. kl. 6b – 49,5 p.

Dorota Kowalska

Bożena Gąsiorek

Dorota Kowalska

Bożena Gąsiorek

Anna Trojanowska

Aneta Żarów

Anna Trojanowska

 

 

Anna Trojanowska

Anna Trojanowska

Anna Trojanowska

Aneta Żarów

 

 

 

Bożena Gąsiorek

Anna Trojanowska

Anna Trojanowska

Aneta Żarów

Bożena Gąsiorek

Konkurs Języka Angielskiego  Smyk

Konkurs Języka Niemickiego Smyk

I miejsce: zespół z kl. IIIC

I miejsce: Emilia D., Zuzanna M.

i Jonasz S kl. III D

Jolanta Jaroszewska

Anna Leszczyńska

Konkurs Humanistyczny
organizowany przez XIIILO
Klaudia H

kl. 6a – awans do finału
Julia L.
kl. 6d – awans do finałuIta O.  kl. 6d – awans do finału

Anna Trojanowska

Bożena Gąsiorek

Bożena Gąsiorek

 

Konkurs Matematyczny

organizowany przez XIII LO

Mateusz L.
kl. 6c – awans do finałuJakub B.
kl. 6b – awans do finału

Zdzisława Krauze

I Konkurs Przyrodniczy

organizowany przez XIII LO

Ita O. kl. 6d – awans do finału

Klaudia H.
kl. 6a – awans do finału

Karolina W.
kl. 6a – awans do finału

M. Stoltman

Halina Ambrozik

Konkurs Języka Angielskiego

organizowany przez XIII LO

Ita O. kl. 6d – awans do finału

Jakub B.
kl. 6b – awans do finału

Marta Cz.
kl. 6b – awans do finału

 

 

Renata Sutkowska

„Las naszym bogactwem – Puszcza Bukowa”

Finalistka

Michalina Cz.  kl. 6b

Stoltman Małgorzata